Idealna opcja dla firm to parking – lotnisko Katowice liderem

Prowadzisz międzynarodową firmę? A może szukasz zagranicznych partnerów w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej? Często korzystasz z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach Pyrzowicach? Jeśli tak, powinieneś rozważyć dla swojej firmy spore udogodnienie, jakim jest strzeżony parking. Lotnisko Katowice znowu należy do liderów.

Potrzebny parking? Lotnisko Katowice to idealne miejsce

Z lotniska w Katowicach Pyrzowicach można polecieć w każdy zakątek Europy, a z przesiadką również i świata! Największe lotniska w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Norwegii, świetne połączenia z Ukrainą, Grecją, Holandią czy Szwecją gwarantują świetne możliwości rozwoju dla Twojej firmy! Lotnisko w Katowicach znowu zostało zakwalifikowane do portów lotniczych w Polsce, które w ciągu roku obsługują największą liczbę pasażerów.

Troska o wizerunek jest bardzo ważna

Prowadząc firmę, niezależnie od jej profilu działalności, musisz dbać o odpowiednią prezencję. Ciężko przecież wyobrazić sobie pracownika wysokiej rangi, który leci w delegację i przyjeżdża na lotnisko autokarem albo busem. Najlepszą opcją jest więc przyjazd własnym lub też służbowym samochodem i pozostawienie go na strzeżonym parkingu przy lotnisku Pyrzowice. Takie rozwiązanie jest bardziej komfortowe i odpowiednie dla wizerunku Twojej firmy.

Nawet jeżeli udajesz się na spotkanie biznesowe na jeden dzień i podróżujesz tylko z bagażem podręcznym, wybór samochodu zaoszczędzi Ci sporo czasu i będzie dużo bardziej wygodny. Zaoszczędzasz w ten sposób co najmniej kilka godzin snu, niekomfortowych przesiadek, męczącego oczekiwania i ewentualnych opóźnień. Czas jest niezwykle cenny dla każdej dobrze zorganizowanej i rozwijającej się firmy, dlatego nie warto tracić go na takie drobiazgi.

Parking przy lotnisku Pyrzowice nie jest drogi

Często okazuje się, że opłaty za bilety pociągowe i autobusowe przewyższają te za paliwo oraz koszt pozostawienia samochodu na strzeżonym parkingu. Ceny za pierwszy dzień zaczynają się od 30 zł, za następne doliczane są opłaty w wysokości kilku złotych za nowo rozpoczętą dobę.

Jak zamówić strzeżony parking – lotnisko Katowice

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji parkingu przy lotnisku Katowice Pyrzowice, musisz wejść na stronę internetową atmosfera.eu i znaleźć opcję „rezerwuj”. Zostaniesz przekierowany do specjalnej zakładki, w której będziesz musiał podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz datę przyjazdu i wyjazdu. W ten sposób możesz dokonać rezerwacji na większości parkingów, w niektórych przypadkach wystarczy także telefon.