Szukasz apartamentu na wynajem w Krakowie? Sprawdź ofertę firmy Herbewo!

Jeśli cenisz sobie piękne i stylowe wnętrza, nowoczesny design oraz najwyższy komfort mieszkania, koniecznie sprawdź ofertę firmy Herbewo w Krakowie! Apartamenty przy ulicy Kremerowskiej 17 i Basztowej 3 zaprojektowane zostały tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Najemców. Co dokładnie oferują i jakie korzyści dają swoim mieszkańcom?

Dlaczego apartamenty są tak popularne w Krakowie?

Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się coraz większą popularnością wśród Najemców. Rynek wynajmu jest bardzo duży i konkurencyjny, często jednak dochodzi do absurdalnych sytuacji, gdy mieszkanie o niskim standardzie i położone na obrzeżach Krakowa jest droższe niż to ładnie wykończone i zaaranżowane nieopodal centrum. Niestety, większość ogłoszeń dotyczy również mieszkań urządzanych jeszcze w czasach PRL-u. Nie stworzą one dobrej atmosfery do codziennego życia.

Wynajem apartamentów jest więc świetną alternatywą dla osób, które cenią sobie czynsz adekwatny do standardu mieszkania oraz które chcą żyć w przestronnych, komfortowych oraz stylowych wnętrzach.

Kremerowska 17 – wynajem apartamentów

Budynek przy ulicy Kremerowskiej 17 jest bardzo kameralny i nowoczesny, choć swoim wyglądem nawiązuje do architektury Starego Miasta. Posiada przeszkloną windę oraz elegancką i stylową klatkę schodową.

Apartamenty na wynajem mają różną wielkość, są urządzone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Po dopełnieniu formalności i odbiorze kluczy nie pozostanie Ci nic innego niż cieszyć się swoim nowym lokum w sercu Krakowa. W pobliżu znajduje się Teatr Bagatela, popularne kawiarnie, najlepsze restauracje, zielone Planty oraz Rynek Główny – lepszej lokalizacji nie mogłeś sobie wymarzyć.

Wynajem apartamentów na Basztowej 3

Zabytkowy, ale całkowicie odrestaurowany budynek przy ulicy Basztowej 3 zlokalizowany jest w cichym i spokojnym zaułku naprzeciwko Plant w samym centrum miasta. Klatka schodowa, która posiada zabytkowe freski, została wyposażona w windę. Lokale są urządzone w wysokim standardzie.

W sąsiedztwie znajduje się wszystko to, czego potrzebujesz – Galeria Krakowska, sklepy, restauracje, kina, teatry oraz punkty usługowe. Centrum miasta zapewnia świetnie połączenia komunikacyjne z każdą częścią Krakowa.